Чому натуральне землеробство краще?

Чим більше вивчаю систему природнього землеробства та знайомлюсь з різними науковими, а інколи, і релігійно-езотеричними вченнями про природу, зв'язок людини з землею і всі інші біотехнології минулого і сьогодення, тим більше дивуюсь. Наприклад в зовсім іншому світлі проявляються історичні факти, яким раніше не надавав значення.

Так от. Усі ми (особливо покоління до 90-років народження) при порівнянні розвитку України, а колись СРСР чомусь брали для порівняння 1913 рік. Коли була в розквіті Російська імперія. А чому? Виявляється саме тоді царська Росія досягла найвищих показників у окремих галузях народного господарства. Як би сказали сьогодні - у тому році ВВП було найвище. А чого?  А тому, що тогочасний прем'єр-міністр П.Столипін був реформатором. І одна з його реформ - реформа в сільському господарстві. Він зобов'язав південних губернаторів (а це як відомо сучасна південно-східна Україна) перейти на натуральне землеробство! От Вам причина походження терміну - "житниця Європи"!  Саме технології натурального землеробства дали такі врожаї в наших степах. Але виявляється автором ідеї безплужного землеробства був український агроном Іван Євгенійович Овсинський, який першим звернув увагу на те, що зорана земля лише на перших порах родить краще, ніж незаймана. Далі вона втрачає здатність нагромаджувати і зберігати вологу та поживні речовини і без внесення добрив дає щораз меншу віддачу. Овсинський рекомендував спушувати верхні 5-7 сантиметрів, не прибираючи решток попередніх урожаїв. Із нього сміялися, його цькували і проганяли геть, а він не здавався. А коли помер, то у Польщі 1899 року була видана його книжка «Нова система землеробства». А потім перевидана російською мовою в Москві. Раджу всім ознайомитись з його роботою. У нас на сайті можна скачати його працю "Новая система земледелия".

Зараз багато людей погоджуються, що сучасне землеробство приносить непоправну шкоду не лише здоров'ю людей, а й шкоду нашій землі, порушує природну гармонію навколишнього світу. А застосовуючи технологію безорного землеробства І.Овсинського ми зможемо відновити верхній гумосний шар українських чорноземів, що за останніх 40 років з 30% знизився до 3-4%. Крім того, Овсинський застерігав і від надмірного використання мінеральних добрив (тоді модною була бразильська селітра). Він вважав, що треба відновити родючий 5-ти сантиметровий верхній шар грунту і отримувати добрі врожаї. Просто потрібно запастися терпінням, зрозуміти цей метод, підлаштувати під свої умови  і віддача не змусить себе довго чекати. Хороші врожаї і здорові рослини будуть нагородою за ваш "новий" погляд на землю і її мешканців. Тим більше, що такий досвід на нашій землі вже давав позитивний результат!

Write a comment

Comments: 0

актуально:

дружні сайти:

юридична допомога
юридична допомога
сайт про природнє рибоводство
сайт про природнє рибоводство
все про опалення і котли
все про опалення і котли

Метеодані для городника

Погода
Погода в Івано-Франківську

вологість:

тиск:

вітер:

Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер:

Погода у Львові

вологість:

тиск:

вітер:

Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Місячний календар для посівів
Місячний календар для посівів