Поради для вирощування кавунів 

 

Грунт для кавуна, вирощування, добриво та догляд

Перше, що треба запам'ятати - рослина дуже теплолюбива. ТОму не садіть її, поки температура грунту нижче 21 градуса. Кращим рішенням буде почекати більш 2 тижнів після дати останнього морозу в вашому регіоні.

Після посадки укрийте грунт плівкою для мульчування, щоб прискорити її нагрівання. У зв'язку з тим, що кавуни важкі в годуванні, підготуйте ложе для посадки, використовуючи субстрат з морських водоростей, компосту або компостуваного гною. Для підвищення ефективності запліднення pH грунту має становити від 6,0 до 6,8, однак рослина зможе витерпіти і більш низький показник - до 5,0.

Чим удобрювати

Для тих, хто має доступ до стайні, доступний спосіб, який дає хороші результати перекопати грунт на глибину 30 см і додати 23 сантиметровий шар свіжого гною, а потім накрити його 8-см шаром ґрунту, змішаної з компостом. Ця обробка, дасть основу грунту з високим вмістом азоту. Деякі садівники навіть садять кавун в компостні купи, щоб забезпечити достатній рівень тепла і вміст азоту.

Про простор для стебла і чоловічих / жіночих квітках

Стебло повине бути забезпечене великим простором для блукання - для цього розміщуйте саджанці на відстані 180 см один від одного. Якщо ви садите сорт «Sugar Baby», який дає дрібні плоди (3,6-4,5 кг), саджанці слід розподіляти на відстані 120 см один від одного.

Після посадки, розсаду, можна покрити тепличною плівкою, щоб забезпечити тепле повітря навколо рослин.

Стебло кавуна володіє чоловічими і жіночими квітами. Не турбуйтеся, якщо чоловічі квітки, які відкриваються першими, швидко опадають. Протягом наступного тижня вони будуть замінені жіночими квітами, ті в свою чергу, мають невелике потовщення біля основи, залишаються на стеблах, утворюючи плоди. Коли повзучі стебла дають чоловічі і жіночі квітки, покриття рядів слід зняти.

Про важливість мульчування

Вам необхідно боротися з бур'янами перш, ніж стебла почнуть рости, інакше шкідників буде важко видалити надалі з родючих стебел, не пошкоджуючи їх.

Мульчування грунту під плодоносними стеблами пригнічує бур'яни, і уповільнює випаровування вологи з ґрунту. Також воно відіграє важливу роль у підтримці стебел в доброму здоров'ї, сприяє зав'язування і росту смачного врожаю.

Рекомендації по поливу

Стебла найбільш чутливі до посухи в період від посадки до формування плодів. Автоматична система крапельного зрошення подає воду точно в грунт, що допомагає запобігти можливому розповсюдженню грибкових захворювань серед вологою листя. Грунт не повинен пересихати, завжди залишаючись вологим, але не просоченої водою, яка вб'є рослини. Плодоносні стебла слід поливати рано вранці, щоб листя могли висохнути до заходу сонця, що допомагає запобігти грибкові захворювання.

Як запобігти гниттю і псування зростаючого кавуна

Дозрілі плоди слід підтримувати без прямого контакту з ґрунтом, щоб запобігти гниттю, і захистити плід від шкідників і гризунів.

Коли плід досягне розміру тенісного м'яча, покладіть його на поверхню з соломи, картону або підвісьте на сітку.

Плоди рекомендується розміщувати на світловідбиваючої поверхні, такий як алюмінієва фольга, яка викликає теплову концентрацію і прискорює дозрівання.

Якщо існує ймовірність, що великі тварини можуть виявити кавун - захистіть його, накривши кошиком для білизни, завантаженого декількома цеглинами.

Як підгодовувати

Деякі садівники люблять міняти добрива під час вегетації. З моменту висадки розсади до появи перших квітів рекомендується використовувати добрива з високим вмістом азоту по відношенню до фосфору і калію. Коли починається цвітіння, слід використовувати добрива з більш низьким вмістом азоту і з більш високим вмістом фосфору і калію.

Деякі садівники пропонують обрізати зростаючі пагони плодоносних стебел до тих пір, поки ягода не почне дозрівати це змусить рослина використовувати всю енергію для росту і розвитку плодів. Недавні дослідження показали, що подібні переконання неправильні. Це листя стебел, які виробляють цукор і підсолоджують фрукти. Все, що зменшує загальну кількість листів, здатних виробляти цукор, зводить до мінімуму солодкість плоду.

У більш холодних регіонах слід видалити всі квіти, які будуть розвиватися протягом 50 днів з дати першого заморозка. Це гарантує дозрівання більш великих плодів.

Профілактика хвороб

Кавуни належать до того ж сімейства, що гарбуз і огірок, але в їхньому випадку перехресне запилення неефективно. Сад залежить від бджіл, які запилюють квіти, тому прохолодна, хмарна весняна погода сповільнить їх розвиток. Ви повинні бути терплячі, поки погода не стане теплою.

Грибкові захворювання

Грибкові захворювання можуть швидко поширюватися на листках. Альтернаріоз огірків, гарбузовий антрахоз, чорна гниль пагонів гарбузових рослин викликають плями на листі, а також вицвілі або коричневі плями на стеблах і гниття фруктів. Борошниста роса викликає жовті або блідо-зелені плями на листі. При грибкових захворюваннях слід застосовувати фунгіциди. Ви можете перевірити в місцевому садівничому центрі, які фунгіциди схвалені для боротьби з хворобою

Шкідники

Жуки з видів Acalymma vittatum і Diabrotica undecimpunctata howardi здатні атакувати стебла, передаючи бактеріальну хворобу, яка називається макеомой, і призводить до відмирання стебел. Заражені побіги не оживуть. Для дорослих форм жуків слід використовувати протизапальні засоби і пестициди на основі піретруму. Ці кошти слід розпорошувати в сутінках, щоб не нашкодити медоносним бджолам.

 

актуально:

дружні сайти:

юридична допомога
юридична допомога
сайт про природнє рибоводство
сайт про природнє рибоводство
все про опалення і котли
все про опалення і котли

Метеодані для городника

Погода
Погода в Івано-Франківську

вологість:

тиск:

вітер:

Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер:

Погода у Львові

вологість:

тиск:

вітер:

Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Місячний календар для посівів
Місячний календар для посівів