Китайські теплиці

Китайська теплиця для українських степів.

Розглянемо будівництво модульно китайської теплиці площею 84м2.
 Основу конструкції складає металокаркас, що складається з ферм складної конструкції, з'єднаних між собою поздовжніми перемичками. Матеріал каркаса - профільна труба 25х25х2мм. Бажано оцинкована або вкрита спеціальним полімерним покриттям. Для утеплення північної, західної і східної стін використовувався пінополістирол (2 шари по 50мм). (В справжніх китайських теплицях північну західну і східну сторони забудовують цеглою в проміжки якої дають утеплювач, навіть солому пшениці замішують тістом Ширина стіни до 250 мм.

На широті харківщини (найхолодніша зима) можна лише по периметру на глибину 60 см так само покласти пінополістирол для утеплення знизу.

Вентиляція в зимовий період здійснюється через ряд коникових кватирок з металопластику. Кватирки відкриваються вручну за допомогою пневматичних штовхальників, або може відкриватися за допомогою електропривода. Двері металопластикові. Для провітрювання у весняний період передбачена система бокового провітрювання з південного боку теплиці. Підняття плівки відбувається за допомогою ручки.Утеплення південного боку виконано 3-х шаровим светостабілізіючим тентом. На ніч тент опускається для збереження тепла, одержаного протягом дня . Вранці тент піднімається і фіксується біля коникових кватирок. Для покриття теплиці використовувалася українська плівка ТМ «Союз» товщиною 150мкм. Стабілізація - 6 сезонів. Покриття виконано в 1 шар для забезпечення «парникового ефекту». При закритому тенті і температурі - 10 на вулиці , холод в теплицю не пройшов. І це при тому, що протягом дня теплиця не нагрівається сонцем (тент не прибиралося ) .Для кращого поглинання сонячної енергії , грядки в теплиці виконані на різній висоті , з підйомом в північну сторону. Це дає ефект « вирощування на схилі ». У книзі «Сонячний вегетарій » докладно описані переваги цього методу вирощування.При весняному вирощуванні тент може виконувати роль « затеняющей сітки » і регулювати надходження тепла всередину. У цьому випадку необхідно спільне використання тенту і системи бічного провітрювання.Глухі боку теплиці можуть бути виконані з підручних матеріалів. Якщо є схил , правильніше буде зняти шар грунту і виконати стіни із землі. Це суттєво здешевить конструкцію. Хоча як показує практика варіант « земляних стін» може бути виконаний і без природного схилу. Для отдельностоящего вегетарій обов'язково наявність тамбура зовні або всередині теплиці.

актуально:

дружні сайти:

юридична допомога
юридична допомога
сайт про природнє рибоводство
сайт про природнє рибоводство
все про опалення і котли
все про опалення і котли

Метеодані для городника

Погода
Погода в Івано-Франківську

вологість:

тиск:

вітер:

Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер:

Погода у Львові

вологість:

тиск:

вітер:

Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Місячний календар для посівів
Місячний календар для посівів